Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Natasha Romanoff Geri Dönüyor: Black Widow Filminin Fragmanı Yayınlandı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Natasha Romanoff Geri Dönüyor: Black Widow Filminin Fragmanı Yayınlandı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Marvel, Natasha Romanoff hayranlarını sevindirecek bir paylaşımda bulundu. Natasha Romanoff karakterine odaklanan Black Widow filminin ilk fragmanı bugün yayınlandı.

Scarlett Johansson’un canlandırdığı Natasha Romanoff karakteri kendi filmi ile Marvel Sinematik Evreni’ne geri dönüyor. İlk olarak 2010 yılında Iron Man 2 filminde izleyicilerin karşısına çıkan Natasha Romanoff, Tony Stark’a yardım eden bir SHIELD ajanıydı. Romanoff, daha sonra ilk Avengers filmi ile beraber Avengers serilerinin önemli isimlerinden biri olmuştu.

Geçtiğimiz yılın önemli Marvel filmlerinden olan Avengers: Endgame’de Black Widow-Natasha Romanoff, arkadaşının yerine kendini feda ederek Marvel Sinematik Evreni’ne veda etmişti. Romanoff hayranları ise Endgame’den beri karakterin geri gelmesi için bekliyor.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Black Widow

Natasha Romanoff’un Marvel Evreni’ne tekrar dönüp dönmeyeceği belli değil. Ama en azından 2020 yılında Romanoff’u bir kere daha göreceğiz. Natasha Romanoff’a odaklanan Black Widow filminin ilk fragmanı bugün Marvel tarafından yayınlandı.

Marvel, bugün Black Widow’un fragmanını yayınlayarak filmin de duyurusunu yapmış oldu. Black Widow filminin yönetmen koltuğunda Cate Shortland oturuyor. Scarlett Johansson’un başrolüne yer aldığı filmde Alexei Shostakov(Red Guardian) rolünde David Harbour’u, Yelena Beloav rolünde Florence Pugh’ı ve Melina rolünde de Rachel Weisz’i izleyeceğiz.

Black Widow

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap